Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Львові

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Акція IELTS 1+1: connecting couples

Students International IELTS Test Centre проводить іспити в 7 містах України. Ми звернули увагу на те, що в списках зареєстрованих кандидатів є сімейні пари, брати і сестри, батьки, які складають іспит разом зі своїми дітьми.

Іспит IELTS - не дешеве захід. А при оплаті за двох - серйозне навантаження на сімейний бюджет. Саме для таких випадків ми придумали акцію «IELTS 1 + 1. Connecting couples».

Суть нашої пропозиції проста - якщо ви реєструєетесь удвох на іспит IELTS га папері в будь-якому місті України, Ви платите 4125 гривень за одну людину. Це на 275 гривень менше офіційної вартості тесту. В кінці реєстрації вам буде запропоновано сформувати квитанцію на оплату. Просто позначте галочкою, що ви складаєте удвох, і ви отримаєте квитанцію із загальною сумою на 550 гривень менше. Дана пропозиція діє як для іспитів на папері, так і для іспитів на комп'ютері.

Ми цілком толерантні і не будемо вимагати від вас ніяких доказів ваших сімейних відносин. Просто зареєструйтеся удвох на іспит IELTS на будь-яку дату і в будь-якому місті, скачайте і оплатіть квитанцію за двох і надішліть нам на пошту скан або фото оплаченої квитанції / сгенерированную квитанцію з особистого кабінету інтернет-банкінгу з зазначенням двох прізвищ, за кого проведено платіж. Цього буде цілком достатньо, щоб здати IELTS на 275 гривень дешевше для кожного! А в підсумку - 550 гривень економії для двох! Хочете?

Міжнародний екзаменаційний центр IELTS Students International залишає за собою право припинити дію даної пропозиції в будь-який момент.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL
вул. Остроградських, 2/68, 7 під
Тел.: (032) 240-34-44
E-mail: admins@ames.org.ua

Графік роботи:будні дні
з 10:00 до 18:00 без перерви
Будьте на зв'язку
© 2009—2022 Students International.
Дизайн сайту: hardwork.ru
Розробка сайту: 1pr.ru