Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Львові

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Безкоштовний онлайн-курс IELTS Master на 30 днів

master_free

Students International IELTS Тест Центр у партнерстві з IDP IELTS Австралія та Університетом Macquarie (Австралія) пропонують всім кандидатам , зареєстрованих на іспит IELTS в Students International, безкоштовний доступ до програми IELTS Master. 
IELTS Master – це повний онлайн-курс з підготовки до IELTS, що вміщує різнобічну підготовку  та прктичні завдання для скаладання іспиту IELTS.

Докладніше про програму IELTS Master

Ми проподнуємо  Вам абсолютно безкоштовний доступ до одної з частин на Ваш вибір (Listening, Reading, Writing або Speaking) протягом 30 днів з моменту реєстрації на іспит. Ви отримаєте доступ до:

  • Практичних тестів на Ваш вибір по Listening, Reading, Writing або Speaking;
  • Детального розбору Ваших відповідей за вибраною частиною та до зразків відповідей по всіх типах завдань;
  • Порад від експертів та стратегій підготовки до іспиту.

Зареєструйтеся в Students International IELTS Тест Центр та отримайте посилання з безкоштовним доступом у листі, що підтверджує Вашу оплату. З моменту активації курсу у Вас буде 30 днів необмеженого доступу до навчальних матеріалів.Якщо Ви бажаєте отримати доступ до інших частин курсу  IELTS Master, Ви легко можете це зробити прямо зі свого курсу за дисконтною ціною всього 49.00 австралійських доларів.


Наприклад:
  • Повна вартість курсу IELTS Master дорівнює 99.00 AUD
  • З 20%-вим купоном з нашого сайту  – 79.00 AUD. (див. тут
  • Для кандидатів Students International повний курс вийде лише 49.00 AUD.


Поширені запитання щодо безкоштовної підготовки
Як отримати доступ до безкоштовного курсу  IELTS Master?

Коли Ви реєструєтесь на іспит IELTS на будь-яку дату та в будь-якому місті Students International, та до нас надходить Ваша оплата, Ви отримаєте підтвердження електронною поштою, де буде вказане посилання для активації безкоштовного курсу.


Який модуль мені слід обрати?

Ви можете обрати будь-який (один) модуль на Ваш розсуд: Reading, Writing, Listening или Speaking. Обираючи один безкоштовний курс, подумайте, в якій з навичок Вам потрібно більше практики.


Як довго я можу викорстовувати курс?

Ви можете користатися безкоштовним курсом з підготовки до обраного модуля протягом 30 днів. В цей період доступ для Вас буде відкрито 24 години на добу 7 днів на тиждень. Ви також можете розширити свій курс і отримати дотуп до всіх чотирьох модулів на 90 днів. Кожний період доступу починається з Вашого першого входу.


Чи підходить IELTS Master до мого типу тесту?

Да, IELTS Master готовит как к General модулю, так и к IELTS Academic.


Скільки годин навчання включено до IELTS Master?

У кожному модулі є приблизно 25 годин навчального матеріалу. Якщо Ви вирішите отримати доступ до всіх чотирьох модулів, у Вас буде доступ до 100 годин навчальних матеріалів.


Як мені отримати доступ до до більшої кількості модулів?

После Після активації Вашого безкоштовного доступу натисніть на кнопку всередині курсу, щоб відкрити інші три модулі за дисконтною вартістю лише A$49.00 (австралійських доларів)


Після завершення мого безкоштовного курсу чи можу я придбати лише один додатковий курс по одному модулю?

Якщо Ви бажаєте підвищити свій рівень, тоді Вам необхідно відкрити всі три інші модулі. Ви можете зробити це, натиснувши на кнопку всередині курсу, щоб відкрити інші три модулі за дисконтною вартістю всього лише A$49.00 (австралійських доларів).


Як можна це порівняти з безкоштовною підготовкою, що пропонує Британська Рада (British Council)?

Ви отримаєте доступ до одного повного модулю на Ваш вибір, до якого увійдуть вичерпні матеріали, завднання та практичні роботи по одній з навичок. Безкоштовні підготовчі курси Британської Ради охоплюють всі чотири модулі, але зміст кожного з них обмежений.


Чи можу я поміняти мій безкоштоіний модуль?

З того моменту як Ви активуєте свій безкоштовний курс, Ви не можете його поміняти, тому Вам необхідно бути уважними при виборі. Подумаайте, в якій з навичок Вам необхідна практика більше за все.


З ким я можу зв'язатися в разі виникнення питань при вході?

На сторінці входу є підтримка у вигляді чату в реальному часі. Натисніть на зелену кнопку в правому нижньому куті екрану, щоб отримати термінову допомогу. Ви також можете натиснути кнопку «я забув ім'я користувача або пароль», щоб попросити заміну пароля.
Чат у реальному часі доступний на сторінці входу і на всіх сторінках після успішного входу.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL
вул. Остроградських, 2/68, 7 під
Тел.: (032) 240-34-44
E-mail: admins@ames.org.ua

Графік роботи:будні дні
з 10:00 до 18:00 без перерви
Будьте на зв'язку
© 2009—2022 Students International.
Дизайн сайту: hardwork.ru
Розробка сайту: 1pr.ru