Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Безкоштовна підготовка до IELTS

Усім кандидатам, що зареєструвалися на IELTS в Students International в будь-якому місті і на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до іспиту.

Усе, що Вам потрібно для отримання доступу до цих ресурсів, це бути повністю зареєстрованим на іспит. Звичайно, чим раніше Ви зараєструєтеся, тим більше часу у Вас буде на те, щоб скористатися цими ресурсами.

Наприклад, безкоштовний двохгодинний вебінар проходить раз на місяць. Якщо Ви в серпні зареєструєтеся на іспит в грудні, тоді у Вас буде можливість прослухати 4 вебінара абсолютно безкоштовно.

Докладніше:

Безкоштовний курс із підготовки
Безкоштовні вебінари для підготовки до IELTS - доступні для всіх бажаючих!
Не лише для зареєстрованих кандидатів.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.