Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS в Ужгороді

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Відгуки

2022-02-13 17:15:01
Володимир, Харків

Швидко та професійно. Складав екзамен на комп'ютері, результат отримав за кілька днів. Працівники допомогли визначитись з видом екзамену, бо роботодавець не знав який мені потрібно здавати. Не забувайте, що результат залежить тільки від вашого рівня підготовки.

2021-12-29 16:31:53
Олеся, Київ

Нещодавно проходила тест на комп'ютері. Раджу всім, кому необхідно отримати результати якнайшвидше, мені результат прийшов вже на 4 день після іспиту!

2021-10-08 13:47:20
Дмитрий, Київ

Неделю назад сдавал экзамен на компьютере, остался очень доволен - ничего не отвлекало, было тихо, все инструкции проговорили четко и ясно. Отдельный респект за сертификат, получил его быстро - на 5й день после сдачи (заказывал доставку НП). Очень переживал, так как раньше не сдавал IELTS, но на мою кучу вопросов давали понятные и развернутые ответы. В общем, от души рекомендую!

2021-10-08 11:01:17
Олеся, Чернівці

Дякую за хорошу організацію! Оскільки я з іншого міста, призначили усну і письмову частину іспиту в один день. Співробітники ввічливі та доброзичливі. Велике вам спасибі та упіхів вам у вашій роботі! З повагою, Олеся. Іспит у Чернівцях, травень 2021.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL
вул. Корзо, 4
Тел.: (050) 687 75 52
E-mail: lt.school.info@gmail.com

Графік роботи:будні дні
з 10:00 до 18:00 без перерви
Будьте на зв'язку
© 2009—2022 Students International.
Дизайн сайту: hardwork.ru
Розробка сайту: 1pr.ru