Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

FAQ

IELTS (International English Language Testing System) – це можливість продемонструвати свої навички володіння англійською мовою і відкрити двері до міжнародних можливостей.

IELTS – всесвітньо доступний та визнавати, міжнародно орієнтований іспит. Сертифікат IELTS відкриває для Вас двері понад 10 000 навчальних закладів, державних та професійних організацій в більш, ніж 140 країнах світу, які визнають його як об'єктивний і надійний доказ володіння англійською мовою. Без усіляких сумнівів, IELTS і справді всесвітній іспит, який приведе Вас, куди б Ви не збиралися.

IELTS – унікальний іспит за чотирма основними мовним навичкам - аудіювання / сприйняття на слух (listening), читання (reading), письмо (writing) та усна мова (speaking). Всі аспекти організації, адміністрування або обробки результатів іспиту ефективні та надійні.

Де та яким чином я можу зареєструватися на IELTS?

Зареєструватися на іспит IELTS Ви можете дистанційно, подавши онлайн-заявку. Більш докладно про реєстрацію онлайн Ви можете дізнатися на цій сторінці
Також Ви можете зареєструватися в нашому тест-центрі в Києві за адресою вул.Мечнікова 14/1, офіс 519, Students International IELTS Test Centre. Схема проїзду

Щоб скласти іспит в інших містах Ви можете або самостійно зв'язатися з нашими представниками, або відправити заявку з нашого сайту.

Коли я можу зареєструватися на IELTS?

Зареєструватися можна на будь-яку відкриту для реєстрації дату.

Дата закінчення реєстрації для кожного іспиту визначена заздалегіть. Щоб гарантовано зареєструватися на ту чи іншу дату ми рекомендуємо дотримуватися встановленого розкладу. Тим не менше, наш тест-центр завжди продовжує реєстрацію, тому рекомендуємо зв'язуватися з нашими спеціалістами, щоб уточнити інформацію щодо потрібної Вам дати, на яку офіційна реєстрація вже закрита.

Ви також завжди можете перевірити наявність вільних місць не лише по датах, але й по модулях на кожну дату іспиту.

Яка вартість іспиту IELTS?

Вартість іспиту IELTS на папері та IELTS на комп'ютері можна дізнатись на цій сторінці.
Вартість іспитів IELTS UKVI та IELTS Life Skills можна дізнатись тут.

У мене немає закордонного паспорту. Чи можу я складати іспит?

Складати іспит IELTS за межами своєї країни можна лише із закордонним паспортом. Складати іспит IELTS в межах своєї країни можна як із закордонним так і з внутрішнім паспортом. Таким чином, громадяни України мають право складати тест із внутрішнім та закордонним паспортом, а громадяни інших країн лише із закордонним паспотом.

Також слід зазначити, що бажано мати при собі закордонний паспорт, бо саме він містить офіційну транслітерацію Вашого імені та прізвища, адже на сертифікаті вони будуть вказані англійською мовою. Ваші ім'я та прізвище будуть зазначені на сертифікаті відповідно паспорту, за яким ви складали іспит. Зверніть увагу, що на іспиті Ви зобов'язані пред'явити саме той документ, що був зазначений при онлайн-реєстрації .

Коли я можу скласти IELTS?

Іспит IELTS проводиться за строго визначеним університетом Кембріджу розкладом. Частіше за все це субота, іноді - четвер. Наприклад, в Києві іспит IELTS можна скласти більше 30 разів на рік.

Слід зазначити, що іспит IELTS на комп'ютері проводиться 5-6 разів на тиждень.

Обмежень щодо строків складання іспиту немає. Ви можете складати і перескладати IELTS так часто, як Вам це потрібно.

Де проходить іспит IELTS?

Наш тест-центр організовує проведення іспиту в сучасних та добре обладнаних аудиторіях. Вибір місця проведення тесту залежить від кількості кандидатів на конкретну дату.

Про точне місце проведення тесту, в тому числі й про індивідуальний час Speaking ми повідомляємо електронною поштою за декілька днів до іспиту (зазвичай за тиждень до дати). Ми попереджаємо наших кандидатіва про місце та час проведення іспиту заздалегіть, бо розуміємо, що це необхідно для комфортного планування Вашого часу.

Як вибрати модуль IELTS?

Вибір модулю IELTS залежить від мети із якою Ви складаєте іспит і завжди залишається на розсуд кандидата.

Академічний модуль переважно обирають кандидати , що готуються до вступу в закордонний ВНЗ. Загальний модуль, частіше за все, потрібний для отримання середньої освіти чи працевлаштування за кордоном, а також для іміграції. Тим не меше, бувають виключення, тому ми рекомендуємо уточнювати який саме модуль Вам потрібен в організації, куди Ви будете подавати сертифікат IELTS.
.
Більш докладно про різницю між модулями можна дізнатися на цій сторінці.

Окрім того, щоб уникнути прикрих помилок, дуже важливо вибрати правильний тип іспиту - звичайний або IELTS для UKVI. Більш докладно про іспити для UKVI можна дізнатися в цьому розділі.

Вибір типу та модулю іспиту є цілковитою відповідальністю кандидата, що складає тест. На жаль, ми не маємо права давати рекомендації щодо Вашого вибору, але із задоволенням готові організувати для Вас будь-який іспит IELTS.

Як проходить іспит IELTS?

Загальна тривалість іспиту 2 години 45 хвилин. Кандидати тестуються за чотирма мовним навичкам: Listening (аудіювання), Reading (читання), Writing (письмо) і Speaking (розмовна мова). Всі кандидати виконують однакові завдання з аудіювання та розмовної мови. А з читання та письма у кандидатів є вибір між академічним і загальним модулем завдань.

Перші три частини іспиту - аудіювання, читання і письмо - проводяться в один день. Іспит з розмовної мови на розсуд тест-центру може бути призначений в будь-який день протягом семи днів до або після складання перших трьох частин тесту або в той самий день.

Зазвичай тест IELTS складається на папері.

Тим не менше, в Києві є можливвість скласти іспит IELTS на комп'ютері. Більш докладно про комп'ютерний формат тесту можна дізнатися в цьому розділі.

Чи можна скласти іспит IELTS за один день?

Скласти іспит IELTS (всі чотири частини) в один день можна!

Перші три частини іспиту - Listening, Reading і Writing - проводяться в один день до обіду, без перерви, зазвичай з 09.00 до 12.20 (так звана, основна або письмова частина тесту).
Іспит із розмовної мови (Speaking) за міжнародними правилами на розсуд тест-центру може бути призначений в будь-який день протягом семи днів до або після основної дати тесту, а також в один день разом з письмовою частиною іспиту. Будь ласка, будьте готові до того, що Speaking частина для Вас буде призначена на інший день. Точний день і точний час проведення усної частини Ви будете знати заздалегідь, маючи можливість розпланувати свій час.

Для кандидатів, що проживають в інших містах, наш тест-центр намагається проводити всі частини іспиту в один день.

Які передбачені умови для кандидатів із обмеженими можливостями?

Наш тест-центр докладає всіх зусиль для того, щоб максимально задовільнити спеціальні потреби кандидатів із обмеженими можливостями та надати їм умови для кращого розуміння завдань і їх виконання. Наша мета - об'єктивно оцінити рівень володіння мовою будь-якого з наших кандидатів незалежно від його фізичних можливостей. Кандидати, яким потрібні особливі умови, повинні проінформувати про це тест-центр при подачі заяви не пізніше, ніж за 3 місяці до бажаної дати іспиту.

Чи можна перенести або анулювати свою реєстрацію?

Можна, але заздалегіть.

Якщо до іспиту залишилося більше 5 тижнів, то кандидат має право відмовитися від складання іспиту або перенести тест на іншу дату. У цьому випадку тест-центр здійснює повернення сплачених коштів, утримуючи 25% реєстраційного збору. Або (у випадку з перенесенням на більш пізню дату) кандидат доплачує ці самі 25% від суми реєстраційного збору.

Якщо кандидат подав заяву на перенесення або відмову від іспиту пізніше, ніж за 5 тижнів до дати його проведення, він втрачає всю суму реєстраційного збору. Виняток робиться лише в тому разі, якщо кандидат скасовує або переносить дату складання іспиту за станом здоров'я. В такому випадку кандидат зобов'язаний надати медичну довідку протягом 5 робочих днів з дати проведення іспиту і тест-центр поверне кандидату реєстраційний збір за утриманням 25%. При перенесенні дати складання іспиту кандидат повинен доплатити 25% реєстраційного збору.

Більш докладно про умови відмови, пропуску або перенесення іспиту можна дізнатися на цій сторінці.

Що відбувається, якщо кандидат пропустив іспит?

Такой Кандидат, що пропустив іспит, повністю втрачає суму, сплачену за іспит.
Тим не менше, якщо він протягом 5 днів після іспиту надасть в тест-центр медичну довідку, що підтверджує відсутність кандидата на іспиті за станом здоров'я, йому повернуть сплачені кошти, за урахуванням адміністратиіного збору тест-центру (до 25% від суми реєстраційного збору) або, за його бажанням, перенесуть на іншу дату тесту. В такому разі кандидат повинен доплатити 25% від реєстрацйного збору за перенесення іспиту.

Більш детально про умови пропуску, перенесення чи відмови від тесту можна дізнатися на цій сторінці.

Що відбувається, якщо кандидат спізнюється на іспит через незалежні від нього причини (наприклад, страйк водіїв)?

Якщо кандидат не може бути присутнім на іспиті через об'єктивні і незалежні від нього причини (страйк водіїв, надзвичайні метеоумови тощо), то в такому випадку тест-центр IELTS може запропонувати кандидату скласти іспит в наступну встановлену тест-центром дату, на яку є вільні місця.

Як підготуватися до іспиту IELTS?

Підготуватися до іспиту Ви можете як самостійно, так і за допомогою викладачів. Ми пропонуємо Вам звернутися до наших партнерів, які успішно готують до IELTS, а для самостійної підготовки замовити Офіційні практичні матеріали IELTS. Крім того, на нашому сайті Ви можете ознайомитися зі зразками екзаменаційних завдань попередніх років. Рекомендуємо пройти онлайн-підготовку від нашого партнера - одного з провідних університетів Австралії - Університету Macquarie.

Більш докладно про варіанти підготовки Ви можете подивитися в розділі Підготовка до IELTS.

Що дозволено мати з собою на іспиті?

Окрім паспорта (без обкладинки), який обов'язково повинен бути у Вас із собою, на іспит дозволяється приносити прозору пляшку з питною водою (ємність не більше 0,5 л) без етикетки. Більше жодних предметів, включаючи наручний годинник (в т.ч. механічий), мати при собі в екзаменаційній кімнаті не дозволяється. Все необхідне під час іспиту канцелярське приладдя (олівець, ластик тощо) будуть Вам видані співробітниками тест-центру.

Всі свої особисті речі Ви повинні залишити за межами екзаменаційної кімнати в місці, яке вкажуть співробітники тест-центру. Мобільні телефони та інші електронні пристрої повинні бути вимкнені і залишені разом з іншими особистими речами поза екзаменаційною аудиторією. Ми рекомендуємо не мати при собі в день іспиту особливо цінних речей.

Кандидат, у якого під час іспиту будуть виявлені сторонні предмети, буде виключений з тесту. В цьому разі сплачена вартість іспиту кандидату не повертається.

Які акценти англійської мови можна почути в частинах Listening і Speaking?

IELTS - міжнародний іспит. Тому в обох частинах іспиту Вам можуть зустрітися різні офіційно прийняті акценти англійської мови: американський, канадський, австралійський, новозеландський, британський і т.д. Більше того, розробники екзаменаційних завдань намагаються спеціально максимально варіювати різні акценти в завданнях до Listening.

Тут Ви можете ознайомитися із завданнями до попередніх іспитів до кожної із частин тесту.

Як проходить Listening? Чи містить запис необхідні інструкції та паузи?

У вступній частині іспиту на самому початку запису даються всі необхідні інструкції, звучить приклад питання і відповіді на нього. В цьому і тільки в цьому випадку кандидати чують питання двічі.

Потім кандидату дається час, щоб ознайомитися з декількома питаннями в буклеті із завданнями, після чого він слухає запис і відповідає на ці питання, роблячи позначки в буклеті. Після закінчення прослуханого розділу дається час на перевірку своїх записів і знайомство з наступною групою питань. Всього в Listening 40 питань. Їх виконання займає приблизно 30 хвилин.

Після закінчення всього запису кандидату даються додаткові 10 хвилин на перенесення своїх відповідей з бланків завдань в бланк відповідей.

Чи даються додаткові 10 хвилин в кінці частини Reading для перенесення відповідей?

Ні.
Розділ Reading триває рівно 60 хвилин, протягом яких Ви повинні знайти відповіді на 40 запитань і перенести їх в бланк відповідей.
Додатковий час для перенесення відповідей НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО.

Чи можна користуватися на іспиті ручкою? Чи можу я заповнювати бланки відповідей Listening і Reading ручкою?

Нет.
Всі частини іспиту (Listening, Reading і Writing) виконуються тільки олівцем. При цьому олівці і всі інші необхідні канцелярські приладдя Вам будуть видані співробітниками тест-центру.
Приносити своє канцелярське приладдя не дозволяється.
Таке правило впроваджено з березня 2017 року.

Чи можу я робити будь-які позначки і записи на бланках завдань до Listening і Reading?

Так, можете.
Але майте на увазі, що екзаменатор не побачить Вашого бланку завдань. Тому всі відповіді повинні бути перенесені в бланк відповідей у встановлений для цього час.

Що собою являє тест на розмовну мову (Speaking)?

Частина Speaking проводиться у вигляді інтерв'ю один на один з професійним екзаменатором і записується на диктофон. Speaking складається з трьох частин: відповіді на питання про себе, монолог кандидата на задану тему (картка), діалог з екзаменатором на більш загальні питання, пов'язані з темою попередньої частини.
Частина Speaking триває від 11 до 14 хвилин.

Що необхідно мати з собою під час Speaking?

Кандидат повинен мати при собі ті ж документи, що засвідчують особу, за якими він реєструвався на іспит і які мав при собі під час письмової частини іспиту. Ці документи звіряються з інформацією в реєстраційній формі і перевіряються адміністратором і екзаменатором перед початком іспиту.
Усе канцелярське приладдя, а також папір Вам будуть видані екзаменатором.

Як проводиться оцінка робіт і виставлення результатів?

Кожна з частин іспиту (Listening, Reading, Writing і Speaking) оцінюється за шкалою від 1 до 9 з точність до 0.5 балів. Середнє арифметичне значення цих 4 оцінок і дає загальний бал (Overall band) за іспит.
Дві перші частини іспиту - Listening і Reading містять по 40 питань. При перевірці рахується кількість правильних відповідей. Залежно від кількості правильних відповідей виставляється оцінка від 1 до 9 балів IELTS.

Письмова робота оцінюється за чотирма критеріями: розкриття теми, зв'язність оповідання, лексична і граматична насиченість, орфографія. Оцінки по кожному з чотирьох критеріїв рівні між собою за значимістю.

Усна частина іспиту також оцінюється за чотирма критеріями: швидкість і зв'язність мовлення, лексичний запас, рівень і правильність граматики й вимови. Оцінки по кожному з чотирьох критеріїв рівні між собою за значимістю.

Більш докладну інформацію Ви можете знайти в розділі підрахунок результатів і їх розшифровка.

Коли я отримаю свої результати?

Ви можете дізнатися свої результати IELTS та IELTS UKVI на папері онлайн в 00.01 за часом того міста, де Ви складали іспит, на нашому сайті на 13-ий календарний день після дати іспиту.

Результати IELTS та IELTS UKVI на комп'ютері готові протягом 3-7 днів після складання іспиту. Вам буде надіслано повідомлення про готовність результатів обраним Вами способом. Ви також зможете ознайомитися з результатами онлайн на нашому сайті.

Результати IELTS Life Skills зазвичай готові на 7й день після іспиту. Результати також доступні онлайн на нашому сайті.

Отримати свій сертифікат Ви можете в день випуску результатів. Сертифікати кандидатів з інших міст ми можемо відправити службою Нова пошта, УкрПошта або DHL. У будь-якому випадку, на іспиті ми уточнюємо у кожного кандидата, яким чином йому зручніше отримати свій сертифікат.

Будь ласка, зверніть увагу, що результати іспиту не повідомляються по телефону або електронною поштою.

Що робити, якщо я не згоден з результатами іспиту?

Протягом шести тижнів із дати іспиту Ви можете подати на апеляцію (послуга платна). З січня 2019 року термін розгляду апеляції становить від 2 до 21 дня.
Термін розгляду апеляції (2-21 день) залежить від кількох факторів, включаючи, але не обмежуючись, кількістю частин для повторного огляду. Якщо Ви не отримали результати вашої апеляції по закінченні 28 днів, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Якщо за результатами апеляції Вам підвищать бал, тест-центр IELTS поверне Вам всю суму, сплачену за апеляцію. Якщо результат не підвищиться, кандидат втрачає сплачену за апеляцію суму.

Більш докладно про апеляціі можна дізнатися на цій сторінці.

Як скоро можна перескласти іспит?

Обмежень в частоті складання іспиту IELTS немає. Ви можете складати IELTS так часто, як вважаєте за потрібне. Водночас, будь-який наступний сертифікат не скасовує дію попереднього (тобто Ви можете скористатися будь-яким з Ваших сертифікатів).

Тим не менше, ми категорично не радимо очікувати поліпшення результатів тільки шляхом багаторазового складання тесту. Для досягнення кращих оцінок необхідна додаткова підготовка.

Чи можу я замовити дублікат (копію) свого сертифіката?

Так, можете.
Протягом усіх двох років дії сертифіката Ви можете замовити одну або кілька його копій. З квітня 2021 року плата за випуск додаткових копій була скасована і тепер Ви можете замовити додаткові копії сертифіката безкоштовно.

Звертаємо Вашу увагу: всі додаткові копії сертифіката IELTS відправляються нашим тест-центром безпосередньо до приймаючих організацій (посольств, консульств, навчальних закладів тощо) і не можуть бути видані кандидату на руки.

Більш докладно про додаткові сертифікати і способи їх отримання на цій сторінці.

Що робити, якщо сертифікат IELTS загублено?

За результатами іспиту Ви отримуєте на руки один екземпляр сертифіката. Будь ласка, зберігайте його якомога надійніше, тому що в разі його втрати або передачі в будь-яку організацію, копії на руки кандидату не видаються

Проте, протягом двох років із дня іспиту кандидат може звернутися в тест-центр IELTS, де він складав іспит, і замовити відправку копій сертифіката з результатами в приймаючі організації - університети, консульства, посольства тощо. Докладніше на цій сторінці.

Де приймають сертифікат IELTS?

Ознайомитися з повним списком організацій, які визнають результати IELTS при прийомі на роботу, навчання або для іміграції, а також уточнити які висувають вимоги за шкалою IELTS Ви можете в розділі застосування сертифіката IELTS.

Чи можу я пред'явити в день іспиту додаток "Дія" замість оригіналу паспорту?

Ні. Складати іспит IELTS із додатком «Дія» заборонено, тому що це суперечить міжнародним правилам іспиту IELTS. Паспорт повинен бути у кандидата протягом усього іспиту при собі, але мати електронні девайси на іспиті заборонено.
  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.