Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Додатковий сертифікат IELTS

За результатами іспиту Ви отримуєте на руки один сертифікат IELTS, котрий рекомендовано залашити в себе та нікуди не відправляти. Протягом двох років з дати іспиту (тобто поки Ваш сертифікат є дійсним) Ви можете безкоштовно замовити додаткові копії сертифкату, котрі тест-центр за Вашим запитом надішле до приймаючих організаційі або до навчальних закладів (ВНЗ, посольства тощо.).

В разі втрати сертифікату, за міжнародними стандартами IELTS, дублікат не видається.

Для того, щоб тест-центр випустив додаткову копію сертифікату, потрібно або заздалегіть заповнити адреси та назви приймаючих організацій під час онлайн-реєстрації, або заповнити та направити на нашу електронну пошту exam@studinter.com заяву на випуск додаткового сертифікату вже після складання тесту.

Дані, котрі знадобляться для заповнення заяви:
Сentre Name - Students International IELTS Test Centre
Centre Number - UA020.
Candidate Number - Ви можете знайти в правому верхньому куті сертифікату або зверніться до нас - ми підкажемо Вам Ваш номер.
У заяві повинна бути вказана вся інформація та поставлений оригінальний підпис.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:
Багато навчальних закладів, посольств та інших приймаючих організацій мають електронний доступ до системи результатів IELTS. У такі заклади оригінал сертифікату відправляти не потрібно, тому що результати будуть доступні  для них в електронному форматі.
Для того, щоб ми перевірили у ВНЗ/організації наявність доступу до електронної систекми, будь ласка, заповніть заяву та надішліть її нам, після чого ми Вас проінструктуємо про подальші дії.

ВАЖЛИВО:
Додаткові сертифікати не можуть бути відправлені приватним особам, міграційним чи освітнім агенціям. За правилами іспиту IELTS вони можуть бути відправлені тільки до державних закладів, посольств, консульств, університетів, коледжів та до певних роботодавців.

Відправлення додаткових копій сертиіикату може бути здійснене службами УкрПошта або DHL. Відправлення відбувається за Ваш рахунок. Для розрахування вартості відправлення та уточнення інших деталей зв'яжіться з нашими спеціалістами.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.