Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Апеляція результатів тесту

Апеляція (Enquiry On Results) результатів іспиту

 • Якщо кандидат не згоден із результатами іспиту він має право подати апеляцію для повторної перевірки екзаменаційних робіт. 

 • Подача апеляції можлива протягом 6 тижнів після дати тесту.

 • Терміни розгляду апеляції організацією IDP IELTS: Australia (місце розташування - м.Мельбурн, Австралія) - 2 - 21 * день з дня отримання екзаменаційних робіт для перевірки.
  * термін 2-21 день є підвищеним зобов'язанням, взятим на себе в односторонньому порядку IDP IELTS Австралія з жовтня 2017 року. Інші організації - співвласники IELTS не зобов'язані і не гарантують таких термінів розгляду апеляцій. Термін розгляду апеляції (2-21 день) залежить від кількох факторів, включаючи, але не обмежуючись, кількістю частин для повторної перевірки. Якщо ви не отримали результати Вашої апеляції по закінченні 28 днів, будь ласка, зв'яжіться з нами. Апеляцію результатів іспиту можна подати на одну або більше частин тесту.

 • Повторна перевірка екзаменаційних робіт є платною послугою. Вартість апеляції складає 2,450.00 гривень (дві тисячі чотириста п'ятдесят гривень) незалежно від кількості частин, зазначених для повторної перевірки.

 • Для того щоб подати апеляцію для повторної перевірки роботи необхідно:  

     – заповнити заяву

          Інформація щодо заповнення заяви, яка може викликати у Вас питання: 
          Centre name: Students International IELTS Test Centre
          Centre number: UA020
          Candidate number: Ви знайдете в правому верхньому куті свого сертифіката 


     – здійснити оплату апеляції в розмірі 2,450.00 грн за квитанцією

     – сертифікат повинен перебувати в IELTS Тест Центрі на час розгляду апеляції.
 • Результати повторної перевірки оформлюються і надаються кандидату у вигляді листа встановленого зразка, є остаточними і подальшому оскарженню не підлягають.

 • Результати апеляції не повідомляються кандидату співробітниками IELTS Тест Центру. Кандидат отримує сповіщення від IELTS Тест Центру про готовність результатів по його апеляції, після чого йому необхідно самостійно отримати свої результати.

 • Якщо за підсумками повторної перевірки екзаменаційних робіт у кандидата збільшується бал, тоді апеляція вважається схваленою незалежно від того, в скількох частинах бал був збільшений. У разі схвалення апеляції IELTS Тест Центр зобов'язується на підставі письмової заяви кандидата повернути сплачену ним вартість апеляції і видати новий сертифікат відповідно до результатів апеляції.

 • Якщо за підсумками повторної перевірки результат іспиту залишиться незмінним або гірше попереднього, сплачена кандидатом вартість апеляції поверненню не підлягає. У разі несхвалення апеляції кандидат отримує на руки свій попередній сертифікат IELTS з отриманими в день результатів балами.

 • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
 • Освітня група
  STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.