Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Результат іспиту

Попередній перегляд результатів IELTS paper-based  (IELTS на папері та IELTS UKVI на папері) доступний з 00.01 за місцевим часом на 13-й день після дати тесту та протягом 15 днів з моменту їх публікації.

Попередній перегляд результатів IELTS на комп'ютері доступний вже через 3-7 днів  після дати тесту! (протягом 15 днів з моменту їх публікації).

Попередній перегляд результатів IELTS Life Skills доступний на 6-й день після дати тесту.

Для того, щоб переглянути результати IELTS онлайн Вам необхідно обрати відповідну до Вашого тесту вкладку та ввести наступні дані:
- дату іспиту IELTS

- прізвище (англійською мовою так само, яу вказано в Application Form)
- ім'я ((англійською мовою так само, яу вказано в Application Form)
- дату народження
- серію та номер паспорту, вказанного в Application form (усі цифри та літери разом, без пробілів та знаку №, літери на англійській розкладці)

Нагадуємо, що за результатами іспиту Ви отримуєте на руки один екземпляр сертифікату.
Якщо Ви не узгоджували чи бажаєте поміняти спосіб його доставки, зв'яжіться з нашими спеціалістами.
За необхідності додаткові копії сертифікату можуть бути надіслані до відповідних закладів за запитом кандидата безпосередньо самим тест-центром.

Для того, щоб надіслати додаткові копії сертифікату у потрібні Вам заклади, будь ласка, зв'яжіться з нашими спеціалістами.

Докладніше про додаткові сертификати можна подивитися тут.

Увага! Для того, щоб забрати сертифікат у нашому офісі Вам необхідно мати з собою будь-який документ, що засвідчує Вашу особу. Якщо Ваш сертифікат буде забирати третє лице, тоді йому необхідно мати при собі оригінал свого паспорту та доручення, заповнене Вами (або ж заповнений бланк доручення може бути надісланий на нашу пошту в електронному форматі).
Завантажити бланк доручення можна настиснувши тут.
У разі відправки сертифікату поштовими службами, відправка здійснюється за Ваш рахунок.

Disclaimer: Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертификату IELTS є офіційним пілтвердженням отриманих результатів.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.