Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Вартість IELTS UKVI та Life Skills

Вартість тестів IELTS для UKVI і IELTS Life Skills визначається Міграційною службою Великобританії.

Вартість тестів в Україні становить:

  • IELTS for UKVI – 5100грн
  • IELTS Life Skills – 4350грн


Зверніть Вашу увагу, що термін дії реєстрації обмежений, тому здійснити оплату необхідно протягом 3х робочих днів (не враховуючи вихідні і державні святкові дні) з моменту реєстрації та отримання квитанції. Оплату реєстраційного збору за складання іспиту IELTS Ви можете здійснити у будь-якому українському банку в національній валюті (в гривнях). Це можна зробити безпосередньо у відділенні банку за допомогою квитанції, отриманої після реєстрації (заповнення онлайн-анкети), або онлайн через інтернет-банкінг з Вашого рахунку / карти або готівкою у нас в офісі.

Будьте готові до того, що при оплаті квитанції може стягуватися комісія від 0,3 до 5% від суми платежу залежно від банку.
При оплаті іспиту IELTS готівкою в офісі комісія не нараховується.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.