Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Іспит IELTS UKVI та IELTS Life Skills

20 лютого 2015 року уряд Великобританії анонсував важливі зміни, що стосуються тестів з англійської мови (Secure English Language Tests (SELT)) для отримання будь-яких типів віз до Сполученого Королівства. Дані зміни вступили в силу з 6 квітня 2015 року.

Якщо ви плануєте подавати візову заяву на тимчасове або постійне перебування у Великобританії, Вам необхідно ознайомитися зі змінами, прийнятими Міграційною службою країни - United Kingdom Visas & Immigration (UKVI).

Які ці зміни:

Перш за все, якщо Ви плануєте отримувати візу в UK, Вам, швидше за все, доведеться здавати іспит IELTS.

На додаток до вже відомих Вам тестів IELTS General Training та IELTS Academic вводиться новий тест IELTS Life Skills.

IELTS Life Skills призначений для кандидатів, кому необхідно продемонструвати і підтвердити свої навички розмовної мови (Speaking) і аудіювання (Listening) на рівні А1 або В1 за шкалою CEFR (Common European Framework of Reference). Обидва вміння (speaking і listening) будуть оцінюватися в ході єдиного іспиту. Більш детальну інформації за вимогами UK Visa and Immigration можна подивитися тут Guidance on applying for a UK visa: approved English language tests

Докладніше про вартість та способи оплати

Докладніше про дати іспитів

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.