Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Поради щодо реєстрації

Офіційна реєстрація на іспит IELTS закінчується за 35 календарних днів до дати тесту. Але ви завжди можете уточнити інформацію про продовження реєстрації та наявність вільних місць на нашому сайті або зателефонувавши до нас в офіс.

Реєстрація на іспит IELTS відбувається тільки онлайн. Для цього Вам потрібна сканована копія (або чітка фотографія, без відблисків) чинного документа, що посвідчує Вашу особу, яка містить наступну інформацію:

   Номер документа
   Термін його дії
   Вашу фотографію
   Прізвище, ім'я, по батькові
   Дату народження
   Підпис

Скан / фото паспорта потрібно завантажити до Вашої реєстраційної анкети в системі онлайн бронювання.

Важливо: серія і номер даного паспорта будуть вказані на сертифікаті. Прийти на іспит потрібно тільки з оригіналом того паспорта, який вказаний при реєстрації. В іншому випадку співробітники тест-центру мають право не допустити Вас до іспиту. Якщо у Вас виникла необхідність замінити документ після реєстрації в онлайн-системі, будь ласка, зв'яжіться з нашими фахівцями.
Також звертаємо Вашу увагу на те, що складати іспит IELTS із додатком «Дія» заборонено, тому що це суперечить міжнародним правилам іспиту IELTS.

Важливо: в процесі реєстрації Ви можете завантажити тільки 1 файл, розмір якого не перевищує 5 Мб. Сканована копія Вашого документу повинна бути чітка, всю інформацію на ній має бути чітко видно. Так само, зверніть увагу, що Ваш документ в анкеті буде мати статус "not verified", після чого Ваш паспорт буде підтверджено нашими фахівцями і отримає статус "verified". Вам надається 30 хвилин для завершення реєстрації (слід погодитися з усіма Terms & Conditions, після чого клікнути на Pay Offline) 3 робочих дні для оплати IELTS на папері, IELTS UKVI, Life Skills і 24 години для оплати IELTS на комп'ютері. Велике прохання після оплати надіслати на наш email чітке фото / копію оплаченої квитанції з повними реквізитами обох сторін для найшвидшої ідентифікації Вашого платежу.

Для початку реєстрації онлайн перейдіть, будь ласка, за посиланням й виберіть місто, дату і модуль тесту. Поруч з обраною датою тесту натисніть кнопку "Реєстрація", заповніть форму, що з'явилася і далі дотримуйтесь інструкцій з онлайн-бронювання.

Ви також можете зареєструватися в міжнародному екзаменаційному Центрі IELTS в Києві за адресою вул. Мечникова 14/1, офіс 519 або в офісах офіційних представників Тест Центру. Вам необхідно мати при собі тільки діючий паспорт, з яким ви плануєте здавати тест IELTS. Наші фахівці допоможуть з реєстрацією і дадуть відповідь на будь-які питання про іспит IELTS.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.