Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Академічний чи Загальний модуль

Існує дві версії тесту:

  • Academic IELTS (Академічний модуль)
  • General Training IELTS (Загальний модуль)


Сертифікат Academic IELTS призначається для вступу в школи, коледжі, ВНЗ Великобританії, Канади, Австралії, Ірландії, Нової Зеландії, ПАР, США та інших країн, в чиїх закладах навчання ведеться англійською.  Цей модуль відображає особливості академічної мови і дозволяє виявити рівень готовності кандидата до навчання англійською мовою.

Наявність сертифікату General Training IELTS (рідше Academic IELTS) обов'язкова для всіх, хто бажає іммігрувати в Канаду, Австралію і Нову Зеландію по системі професійної міграції. Сертифікат необхідний при отриманні робочої візи до Великобританії та для інших цілей, пов'язаних з навчанням, проживанням або роботою в англомовному суспільстві. Даний модуль дозволяє визначити загальний рівень знання мови необхідний для життя в англомовному суспільстві в широкому соціальному контексті та на робочому місці.

Вибір модуля IELTS залежить від Вашої мети, тому ми рекомендуємо уточнювати необхідний Вам модуль і бал безпосередньо в тих організаціях, в які Ви плануєте надавати свій сертифікат.

Різниця модулів полягає в частинах Читання (Reading) і Писання (Writing).

Кандидати можуть перебувати в одній екзаменаційній кімнаті, але виконувати завдання за цими двома аспектами іспиту вони будуть різні.

У частині Reading академічного модуля кандидатам будуть запропоновані великі за обсягом науково-популярні тексти та статті, насичені лексично і граматично. Впоратися з завданнями академічного модуля може і школяр, для цього не потрібні спеціальні знання в тій чи іншій області, але тексти для цього модуля помітно довші та складніші, ніж для загального модуля, що обумовлено необхідністю подальшого навчання англійською мовою. Передбачається, що кандидат повинен не просто читати і розуміти тексти англійською мовою, а й вміти орієнтуватися і знаходити в них необхідну інформацію за обмежений період часу.

У читанні загального модуля Ви знайдете велику кількість більш коротких текстів на загальну тематику. Наприклад, графік роботи спортклубу або реклама туристичної компанії та опис її нових пропозицій, перелік посадових обов'язків в офісі і т.д. Відповідно, в завданнях загального модуля тексти трохи простіше, як лексично, так і граматично. Вони можуть бути представлені у вигляді таблиць, списків або рекламних оголошень.

Writing в обох модулях складається з двох завдань.

Час на виконання для обох модулів однаковий (1 година).

Academic Task 1.

 У першому завданні академічного модуля Ви зустрінете різного роду схеми, таблиці, діаграми і т.д., що містять певну інформацію. Трохи рідше - схематичне зображення процесу. Ваше завдання - проаналізувати зображення, вибрати і описати основні дані, тенденції та закономірності. Обсяг - не менше 150 слів.

General Training Task 1. Завжди лист, але в залежності від того, кому він адресований, можливі різні стилі написання - від товариського до офіційного. Вас можуть попросити написати лист представнику авіакомпанії, яка втратила Ваш багаж, сусідові, який голосно слухає музику або голові місцевої адміністрації з приводу прибирання сміття на вашій вулиці. Обсяг листа також не менше 150 слів.

Academic і General Training Task 2. У другому завданні частини Writing необхідно буде написати розгорнуту відповідь (есе) на задану тему або твердження. Досить часто кандидатам пропонується висловити свою думку із зазначеної теми. Теми у модулів різні, тип - есе - один і той же. В обох модулях потрібно написати не менше 250 слів.

Відмінності між модулями, як і в частині Reading, в лексиці і «академічності» твердження. Наприклад, академікам може бути запропоновано поміркувати на тему глобального потепління, в той час, як загальний модуль буде ділитися своїми міркуваннями про користь чи шкоду мобільних телефонів та інших сучасних засобів зв'язку.

Варто зазначити, що другі завдання в обох модулях приносять більше балів, що дозволяє збільшити загальну оцінку за Writing. Тому на іспиті рекомендується витратити в два рази більше часу на друге завдання ніж на перше.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.