Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

IELTS для навчання за кордоном

За статистикою, приблизно дві третини всіх кандидатів складає Академічний модуль іспиту IELTS. Навчальні заклади впевнені, що саме цей тест адекватно оцінює здатності абітурієнтів.

Складаючи IELTS, частина кандидатів точно знає, до якої школи / інституту / університету вони будуть вступати в разі, якщо IELTS буде складений на потрібний бал. Цим людям ми щиро бажаємо успіху при вступі та в подальшому навчанні!

Але багато хто складає тест, не маючи однозначної думки: в який навчальний заклад краще подавати документи? На яку програму? В якій країні краще продовжити навчання? Для таких кандидатів ми підготували в цьому розділі ряд інформаційних матеріалів, що дозволяють краще зорієнтуватися у великій різноманітності можливостей освіти за кордоном.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.