Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Вартість та оплата іспиту IELTS

Вартість іспиту IELTS на папері в Києві та інших містах України становить 4400 грн. Зверніть Вашу увагу, що термін дії реєстрації обмежений, тому здійснити оплату необхідно протягом робочих днів (не враховуючи вихідних і державних святкових днів) з моменту реєстрації і отримання квитанції.

Вартість іспиту IELTS на комп'ютері (проводиться тільки в Києві) становить 4800 грн. Зверніть вашу увагу, що термін дії реєстрації обмежений, тому здійснити оплату необхідно протягом 24 годин (не враховуючи вихідних і державних святкових днів) з моменту реєстрації і отримання квитанції.

Сплату реєстраційного збору за складання іспиту IELTS Ви можете здійснити в будь-якому українському банку в національній валюті (в гривнях). Це можна зробити безпосередньо у відділенні банку за допомогою квитанції, отриманої після реєстрації (заповнення онлайн-анкети), або онлайн через інтернет-банкінг з Вашого рахунку / карти або готівкою у нас в офісі.

Будьте готові до того, що при сплаті квитанції може стягуватися комісія у межах 0,3-5% від суми платежу залежно від банку.
При оплаті іспиту IELTS готівкою в офісі комісія не нараховується.

Нет. Оплачивая стоимость экзамена и принимая все Правила и условия (Terms & Conditions) в системе онлайн бронирования, вы соглашаетесь со всеми правилами проведения экзамена и принимаете действующую на день оплаты стоимость.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.