Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Критерії оцінювання

У IELTS використовується система оцінок від 0.0 до 9.0, з точністю до 0.5. Бал може бути цілим чи половинним.

Результат IELTS складається з оцінок за кожен із розділів: Listening, Reading, Writing, Speaking, а також загального середнього балу.

Listening & Reading

Бланки питань з аудіювання та читання місять по 40 питань; за кожну вірно відповідь нараховується один бал; максимально за кожен із цих розділів кандидат може набрати по 40 балів. У залежності від кількості отримманих балів (вірних відповідей) виставляється оцінка від 1 до 9 балів IELTS.

Скільки потрібно вірних відповідей на то чи інший бал? Олнозначної відповіді на це питання не існує. Ви можете знайти багато різних таблиць з такого роду інформацією, але всі вони приблизні і єдиної правильної таблиці не існує. Незважаючи на те, що всі екзаменаційні матеріали в обов'язковому порядку проходять багаторівневу «обкатку» перш, ніж потрапити в конверт із завданнями, рівень складності від тесту до тесту може дещо варіюватися. Щоб максимально зрівняти різні версії тесту, шкала оцінок також трохи плаває. Це означає, що для того, щоб набрати бал 6.0, кандидату із різними завданнями (в різні дні) може знадобитися трохи різна кількість вірних відповідей.

Таблиці, що наведені нижче, показують приблизну кількість вірних відповідей до Listening і двум модулям (Academic/General Trainig) до Reading для отримання того чи іншого балу.

Listening
Підсумковий бал
Вірних відповідей із 40
5
16
6
23
7
30
8
35


Academic Reading 

Підсумковий бал
Вірних відповідей із 40
5
15
6
23
7
30
8
35


General Training Reading 

Підсумковий бал
Вірних відповідей із 40
4
15
5
23
6
30
7
34


Різниця між модулями полягає в складності завдань і лексики. Завдання академічного модуля, швидше за все, будуть містити тексти з більш складною лексикою і різноманітністю стилів. Як правило, для того, щоб отримати один і той же бал за різними модулями Reading, в загальному модулі необхідна більша кількість правильних відповідей.

Writing
Робота оцінюється за чотирма критеріями: розкриття теми, зв'язність оповідання, лексична і граматична насиченість, орфографія. Оцінки по кожному з чотирьох критеріїв рівні між собою за значимістю. Оцінка за друге завдання (Task 2) "цінується" більше, ніж за перше (Task1) при підрахунку загального балу за Witing, тому рекомендується витратити більше часу на виконання саме другого завдання.

За посиланнями нижче Ви можете ознайомитися з офіційними версіями критеріїв оцінювання IELTS Writing Task 1 (лист або опис графіка / таблиці / діаграми - в залежності від модуля - General або Academic) і IELTS Writing Task 2 (еce для обох модулів)
IELTS Writing T1
IELTS Writing T2

Speaking
Робота оцінюється за чотирма критеріями: швидкість і зв'язність мовлення, лексичний запас, рівень та правильність граматики, вимова. Оцінки по кожному з чотирьох критеріїв рівні між собою за значимістю. За посиланням нижче Ви можете ознайомитися з публічною версією критеріїв оцінювання частини Speaking
IELTS Speaking

Детальні інструкції виставлення балів за Writing і Speaking розроблені з метою максимально правильного визначення рівня володіння мовою та його вірної оцінки. Кожен екзаменатор IELTS проходить персональну підготовку та сертифікацію, щоб правильно застосовувати розроблені критерії оцінювання.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.