Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Про екзаменаційний центр

Міжнародний екзаменаційний центр IELTS Students International
– це найбільший на пострадянському просторі центр із прийому іспиту IELTS. Ми проводимо іспит IELTS в Україні з 2009 року, а в 2011 році в Києві відкрився самостійний Міжнародний Центр IELTS Students International.

Наш Центр IELTS створений на базі Центру навчання за кордоном Students International – лідера Східної Європи на ринку міжнародних освітніх послуг, який протягом п’ти років поспіль ставав Переможцем у номінації «Освітнє агентство Східної Європи – 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 роки» за версією журналу Study Travel Magazine (London, UK). На сьогоднішній день Центр навчання за кордоном Students International – єдиний з усіх агентств пострадянського простору внесений до Зали Слави кращих освітніх установ і агентств світу.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.