Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Про іспит IELTS

IELTS (International English Language Testing System) - це міжнародна система оцінювання рівня володіння англійською мовою.

Екзамен IELTS визнаний більш ніж в 130 країнах світу як об'єктивний і надійний доказ володіння англійською мовою. Система оцінювання розроблена таким чином, щоб мати можливість визначити будь-який рівень володіння англійською, від початкового до професійного користувача, тому сертифікат видається незалежно від кількості набраних балів.

Якщо Ви плануєте пройти навчання, іммігрувати або працювати в будь-який з англомовних країн, IELTS - необхідний крок до досягнення Вашої мети.


Онлайн-реєстрація на іспити IELTS   Перегляньте відео Все про IELTS англійською 40хв

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.