Для отримання результату іспиту введіть Вашу персональну інформацію англійською мовою (як при реєстрації):

Попередній перегляд результатів іспиту не може бути використаний в якості офіційного підтвердження Ваших балів. Тільки оригінал сертифіката IELTS є офіційним підтвердженням отриманих результатів.

Підготовка
до IELTS у Києві

Відвідування мовних курсів не є обов'язковим для складання тесту, тим не менше, вони надають гарну можливість підготуватися до іспиту.

Безкоштовна підготовка

Усім кандидатам, що зареєстровані на іспит IELTS в Students International у будь-якому місті та на будь-яку дату, ми пропонуємо декілька абсолютно безкоштовних ресурсів для підготовки до тесту.

Безкоштовні IELTS вебінари

Безкоштовні IELTS вебінари від IDP - експерти IELTS у прямому ефірі!

Безкоштовний курс із підготовки

Вартість іспиту IELTS в Students International включає в себе ексклюзивний безкоштовний курс із підготовки до іспиту!


Students International IELTS Тест Центр у партнерстві з IDP IELTS Австралія пропонує всім кандидатам, зареєстрованим на складання іспиту IELTS в Students International, безкоштовний ексклюзивний підготовчий курс від Університету Macquarie (Австралія).

Забронюйте тест  IELTS в Students International і безкоштовно готуйтеся на університетському рівні! У Вашому розпорядженні сотні нових та вдосконалених учбових матеріалів, розроблених спеціалістами Університету Macquarie, зразки екзаменаційних питань та відповідей, а також більше ніж 60 відеоуроків від дипломованих тренерів IELTS.
Безкоштовний доступ на 30 днів*


Забронюй екзамен IELTS в Students International і отримай курс із підготовки до IELTS від Університету Macquarie абсолютно БЕЗКОШТОВНО!*
На Ваш вибір - готуватися до одного розділу IELTS (читання, письмо, аудіювання чи мовлення) та отримати доступ до всіх необхідних навчальних матеріалів на 30 днів. АБО охопити всі 4 розділи та отримати безкоштовний необмежений доступ до всіх чотирьох навичок IELTS протягом 14 днів.

Навчайтеся за своїм графіком

Обирайте індивідуально програму онлайн-навчання та готуйтеся у своєму темпі по всіх розділах для модулю, який потрібен саме Вам - IELTS Academic або IELTS General Training.
Підготовчий курс від Macquarie, розроблений експертами з англійськаої мови з Macquarie IELTS Тест Центра, вже успішно пройшли більше ніж 600 000 студентів із 140 країн світу, в ньому є все необхідне для успішного складання іспиту IELTS.
Забрронюйте іспит IELTS для миттєвого доступу*. В залежності від обраного пакету безкоштовного навчпння, Ви отримаєте:

  • більше ніж 60 навчальних відео від  експертів IELTS
  • більше ніж 100 практичних питань та завдянь
  • більше ніж 150 уроків із граматики та лексики
  • 14 розборів завдань Writing із прикладами відповідей
  • 7 розборів завдань Speaking
  • 8 пробних тестів із коментарями

Онлайн-реєстрація на іспити IELTS  

*Безкоштовний доступ пропонується на 14 або 30 днів залежно від обраного пакету занять. Пропозиція дійсна лише за умови бронювання іспиту в будь-якому місті в Students International IELTS Тест центрі.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ПРО БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС ІЗ ПІДГОТОВКИ

Як отримати доступ до безкоштовного курсу з підготовки до IELTS?
Після реєстрації на іспит в електронному листі про підтвердження Вашої оплати Ви отримаєте посилання для активації безкоштовного курсу (червоний банер Access now).

У чому сенс даної пропозиції?
Пропозиція «Безкоштовна підготовка до IELTS» надає зареєстрованим на іспит два варіанти безкоштовного доступу. Можна обрати той, що більше відповідає Вашим потребам і цілям:
- тренування одної навички: якщо порібно приділити особливу увагу одній області, можна обрати 30-денний доступ до одного модуля (читання, письмо, аудіювання чи мовлення на вибір);
- тренування всіх навичок: якщо необхідна підготовка по всіх навичках (читання, письмо, аудіювання чи мовлення), можна обрати 14-денний доступ до всіх частин.

Протягом якого часу можна користуватися курсом?
Ви можете користатися безкоштовним курсом протягом 14-30 днів в залежності від обраної Вами пропозиції. Пропозиція тренування всіх навичок надає безкоштовний доступ терміном на 14 днів. Пропозиція тренування одної навички надає безкоштовний доступ терміном на 30 днів. Доступ надається 24 години на добу, 7 днів на тиждень протягом усього періоду доступу.

Чи підходить курс для мого іспиту?
Так, даний онлайн-курс підходить для підготовки як до академічного (Academic), так і до загального (General Training) іспиту IELTS.

Скільки годин для навчання мені знадобиться, щоб пройти онлайн-курс?
Кожен модуль містить близько 25 годин учбових матеріалів, тобто повний курс сягає близько 100 годин.

Чи можна після закінчення періоду безкоштовного доступу придбати курс, щоб готуватися далі?
Так. За бажанням можна обновити безкоштовний курс, натистути на заголовок в лектронному листі-запрошенні та отримати ексклюзивну знижку 50% на покупку будь-якого курсу.

Чи можу я поміняти вибраний безкоштовний курс?
Ні. Після активації безкоштовного доступу обраний курс змінити неможна, тому важливо зробити правильний вибір. Подумайте, практика в якій з навичок Вам потрібна найбільше.

Які умови якщо в мене заброньовано декілька іспитів протягом місяця?
Якщо у кандидата декілька бронювань, він отримає декілька електронних листів із пропозицією безкоштовного курсу.
В системі можуть бути декілька підписок одночано. При виборі доступу на 30 днів, можна використовувати кожне з отриманих електронних листів для вибору підготовки окремої навички.
Однак при виборі 14-денного доступу та послідовному використанні (28 днів або 42 дні і т.д.), необхідно дочекатися завершення або спливання терміну першої пропозиції, а потім повторно зареєструватися на новий курс.

Із ким можна зв'язатися в разі виникнення питань при вході в систему?
Зв'яжіться з нашою службою підтримки за електронною поштою ieltsonline@mq.edu.au.

  • Освітня група<br />STUDENTS INTERNATIONAL
  • Освітня група
    STUDENTS INTERNATIONAL

Тел.:
E-mail: exam@studinter.com

Будьте на зв'язку
© 2009—2024 Students International.